Skąd zaczerpnąć opinii o TradeAllCrypto?

Skąd zaczerpnąć opinii o TradeAllCrypto?

Najlepszą recenzją dla TradeAllCrypto powinny być statystyki dostępne na stronie firmy: 150 000 inwestorów oraz 170 000 000 transakcji od czasu funkcjonowania brokera – na każdym mogą robić wrażenie te liczby. Najwidoczniej opinie TradeAllCrypto są przychylne oraz korzystne dla platformy, ponieważ zdołała zgromadzić naprawdę dużą liczbę traderów, którzy najwyraźniej są zadowoleni ze swojej decyzji dotyczącej dołączenia do brokera. Ten fakt może być potwierdzony przez pozytywne opinie na temat TradeAllCrypto, które są wygłaszane na forach internetowych dla inwestorów. Nie powinno to dziwić, gdy spojrzy się na ranking 5 najlepszych traderów na platformie brokera, gdzie publikowane są zyski najlepiej radzących sobie inwestorów – takie osoby są żywym przykładem, że można wzbogacić się przy pomocy TradeAllCrypto, dzięki czemu zachęcają coraz większą ilość przyszłych inwestorów.Po przeczytaniu tego artykuły mogą Państwo sami stwierdzić, czy warto zacząć inwestować swoje środki pieniężne przy pomocy firmy. Zawarte są tutaj informacje na podstawie oficjalnej strony brokera oraz innych stron lub for dyskusyjnych, aby stworzyć przejrzysty obraz spółki oraz opinie o TradeAllCrypto.

Krótki przewodnik z informacjami o TradeAllCrypto

Ważną informacją na temat TradeAllCrypto jest to, że został założony w 2008 roku przez holding finansowy TradeAllCrypto oraz dysponuje pięcioletnim doświadczeniem w branży handlem kryptowalutami. Adres oficjalnej strony internetowej:

W celu rozpoczęcia swojej przygody z platformą należy wnieść depozyt o wartości minimum 250 USD. W tym wypadku zostaniemy przydzieleni do podstawowej grupy klientów typu Start, dzięki czemu możemy otrzymać:

  • bonus powitalny do 50% wniesionej sumy, 
  • materiały analityczne oraz edukacyjne, 
  • przewodnik po platformie,
  • nasza wypłata będzie realizowana według standardowych warunków. 

Wraz ze wzrostem wartości depozytu nasze konto będzie wzrastało rangą. Konto Silver jest dostępne od 3,001 USD, co upoważnia klienta do kontaktu z osobistym analitykiem finansowym oraz 2 razy większym możliwym bonusem powitalnym. W przypadku wpłacenia depozytu większego niż 10,001 USD nasze konto stanie się kontem Gold, dzięki czemu wypłaty będą przeprowadzane w trybie przyspieszonym, nasz analityk finansowy będzie mógł omówić stan naszego konta raz w tygodniu. Dwoma najbardziej prestiżowymi kontami są Platinum oraz VIP. Najlepszy wariant oferuje nam między innymi narzędzia VIP do transakcji, których nie znajdziemy w wersji Platinum. Jednakże, pakiet VIP wymaga wpłaty zaczynającej się od 100,001 USD. Inwestowanie przy pomocy AllTradeCrypto jest możliwe nie tylko przez stronę internetową, lecz również za pomocą Meta Trader 4 na Windows, czyli platformy transakcyjnej umożliwiającej pracę z CFD, Forex i Futures. Do dyspozycji klienta jest oczywiście darmowa aplikacja mobilna XCritical ze sklepu Google Play oraz App Store.Przydatną cechą jest możliwość uzyskiwania wiadomości rynkowych oraz badań strategicznych na temat aktualnej sytuacji na rynku. Podobną rolę pełni również kalendarz ekonomiczny, w którym możemy znaleźć wszelkie niezbędne informacje na temat ekonomicznych wydarzeń na świecie.

Czy broker TradeAllCrypto może okazać się oszustem?

W Internecie można znaleźć informacje o TradeAllCrypto snujące teorię, że platforma jest zwykłym oszustem. Do naszej dyspozycji mamy kilka artykułów mocno krytykujących działalność brokera, które nie dają nam prawdziwych faktów na temat spółki. Kilka publikacji oferuje również pomoc, w przypadku utraty pieniędzy, jednakże nie otrzymały one pozytywnych recenzji, więc nie powinny być wiarygodnym źródłem informacji. Firma TLM Ltd. oferująca usługi spółce TradeAllCrypto jest zarejestrowana w wyspiarskim państwie Saint Vincent i Grenadyny, co może budzić wątpliwości. Z drugiej strony środki pieniężne umieszczone na koncie klienta znajdują się na rachunkach bankowych firmy, których banki i organizacje kredytowe mają swoją siedzibę w Europie i Azji poza strefą offshore, czyli nie w rajach podatkowych. Użytkownicy mogą również znaleźć kanał na YouTube, który bardzo negatywnie odnosi się w stosunku do TradeAllCrypto. Najbardziej popularne treści zdobyły po kilka tysięcy wyświetleń, lecz również zostały mocno skrytykowane w komentarz przez oglądających, co może służyć jako przykład, że jest to kolejne niewiarygodne źródło. Podsumowując, nie ma wiarygodnych oraz rzetelnych dowodów na to, że głównym celem TradeAllCrypto jest oszukiwanie.

Ochrona klientów TradeAllCrypto przed oszustami

Firma jasno przedstawia swoje stanowisko przeciw oszustom. Jakakolwiek działalność związana z oszustami jest tępiona, dlatego TradeAllCrypto wprowadziło:

  • zasady polityki przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy, 
  • politykę KYC (Know Your Client).

Pierwsza z zasad ma na celu ograniczenie aktywności przestępczej poprzez niedopuszczenie do wyprowadzenia nielegalnych pieniędzy z kont. Z tego powodu wprowadzono weryfikację klienta, czyli politykę KYC. Każde konto musi zostać potwierdzone przez inwestora za pomocą okazania:

  • dowodu tożsamości,
  • dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania,
  • skanu karty bankowej (bez 4 ostatnich cyfr).

 

Co jeśli chcę dokonać wypłaty u TradeAllCrypto?

Przebieg wypłat TradeAllCrypto jest jasno określony w regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej brokera. Warto odnotować, że firma zamieszcza informacje o możliwym zablokowaniu dostępu do profilu oraz zawieszeniu aktywności inwestycyjnej klienta, jeśli występują niejasności ze strony klienta, czyli wątpliwa wiarygodność źródła pochodzenia środków pieniężnych na koncie lub działalność w sprzeczności z polityką firmy.W przypadku chęci wypłaty kapitału z platformy TradeAllCrypto należy pamiętać, że pieniądze zostaną zwrócone na to samo konto, z którego zostały wpłacone do portfela inwestycyjnego.
Bazując na przynależności klienta do jednej z pięciu grup, które zostały omówione wyżej, wypłaty zostaną zrealizowana w różnym tempie. Oczywiście traderzy posiadający konta VIP otrzymają zwrot kapitału najszybciej, jednakże nawet i klienci typu Start powinny być zadowoleni z tempa zwrotu środków pieniężnych na rachunek bankowy. W trosce o bezpieczeństwo swoich klientów broker uniemożliwia osobom trzecim wnoszenie jakichkolwiek wpłat oraz podejmowanie wypłat TradeAllCrypto przez osoby trzecie. Ryzyko podejmują Państwo na własną odpowiedzialność. Wszelkie niejasności należy rozwiązywać z platformą brokerską, ponieważ twórca artykułu nie ponosi żadnej odpowiedzialności.Jesteście Państwo proszeni o dokładne zapoznanie się z ofertą brokera przed założeniem konta.