Najnowsze opinie o Lexatrade

Najnowsze opinie o Lexatrade

Dzisiejszy artykuł będzie poświęcony międzynarodowej firmie Lexatrade – a konkretniej, sprawdzimy dostępne opinie o Lexatrade, przedstawimy kilka ważnych informacji i ogólnych zasad działania tego serwisu. Lexatrade to internetowy broker działający na międzynarodowej arenie tradingowej. Według opinii niezależnych ekspertów, Lexatrade to jeden z lepszych obecnie dostępnych serwisów. Co sprawia, że ten broker jest tak wyjątkowy, to między innymi bogata oferta, znacznie wyróżniająca się na tle innych brokerów. Mowa tutaj o ogromnych możliwościach inwestycyjnych proponowanych przez Lexatrade, takich jak:

  • Możliwość otwarcia portfela inwestycyjnego,
  • Możliwość otwarcia jednego z aż pięciu kont inwestycyjnych,
  • Dostęp do nowoczesnej platformy WEB,
  • Dostęp do aktualizowanej strefy inwestora,
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych i edukacyjnych.

Lexatrade będzie stanowić idealny wybór dla wszystkich inwestorów, nie tylko tych doświadczonych, ale także osób dopiero stawiających pierwsze kroki w świecie inwestycji. Użytkownicy mają tutaj sposobność do handlu parami walutowymi, kryptowalutami (walutami wirtualnymi, takimi, jak np. Bitcoin), handel towarami, a także handel papierami wartościowymi. Co dodatkowo ciekawe, Lexatrade wprowadził kolejne udogodnienie dla klientów, a mianowicie konto demonstracyjne, a także bardzo atrakcyjny bonus powitalny. Według opinii o Lexatrade znalezionych w Internecie, najczęściej wybieranym przez użytkowników kontem, jest konto GOLD. Co to znaczy, czym się różnią poszczególne konta i jakie informacje o Lexatrade powinniście poznać przed inwestycją?

Informacje o Lexatrade – rodzaje kont

 Zawsze zachęcamy do czerpania informacji o brokerze z wiarygodnych źródeł. Opinie w Internecie, choć przydatne, często mogą być nierzetelne, pisane pod wpływem emocji: zarówno euforii z udanych transakcji, jak i frustracji po tych przegranych, albo nawet pisane na zamówienie (firmy bądź konkurencji). Aby mieć pewność, że znalezione informacje o Lexatrade są prawdziwe, skorzystajcie ze sprawdzonych źródeł. Jednym z nich, na pewno najważniejszym, jest strona internetowa serwisu: https://lexatrade.com/pl/. Strona internetowa jest przejrzysta, dobrze zbudowana, szybko się ładuje i nie zacina. Znajdziemy na niej wszystkie niezbędne informacje o Lexatrade: podzielone na zakładki, tak, aby ułatwić użytkownikom poszukiwania. Te najważniejsze informacje, dotyczące niezbędnej dokumentacji, z którą koniecznie musicie się zapoznać przed otwarciem konta, znajdziemy w zakładce Informacje – Dokumentacja prawna. W tej samej zakładce informacje znajdziemy dane dotyczące polskiego zespołu Lexatrade: zestawienie najlepszych analityków. Dalej na stronie sa również dane dotyczące portfeli inwestycyjnych i kont, a także wiadomości gospodarcze, artykuły od najlepszych analityków rynkowych, szkolenia, promocje i wiele innych. Przejdźmy więc do informacji o kontach:Tak, jak już wspomnieliśmy – dostępnych jest pięć wygodnych kont inwestycyjnych i trzy dochodowe portfele. Poniżej przedstawiamy listę kont, wraz z wartością minimalną depozytu:Start – 250 USDSilver – 3000 USDGold – 10 000 USDPlatinum – 50 000 USDVIP – 100 000 USD.Każde konto cechuje się inną wartością bonusu powitalnego (o wartości aż do 120%), dodatkowo, ilość korzyści płynących z posiadania danego konta zależy od wysokości złożonego depozytu. Jak wspomnieliśmy na początku, najczęściej wybieranym przez inwestorów kontem jest konto GOLD. W tym przypadku, przy inwestycji powyżej 10 000 USD możemy otrzymać aż do 70% tej wartości w formie bonusu powitalnego, dodatkowo czeka na nas opieka osobistego analityka finansowego, dostęp do akademii tradingu, pomniejszone prowizje, większy priorytet wypłat i wiele innych udogodnień. Oczywiście najbardziej kompleksowym kontem jest konto VIP, zawierające znaczą ilość dodatków, najwyższy bonus powitalny i stałą opiekę analityków. 

Oszukiwanie – Jak być bezpiecznym w Lexatrade?

Aby nie dać się oszukać, czy to u Lexatrade, czy jakiejkolwiek innej strony zajmującej się finansami, trzeba zachować szczególną ostrożność. W obecnych czasach, kiedy niemal wszystko odbywa się przez internet, oszukiwanie również weszło na kolejny poziom. Aby chronić się przed cyber-przestępcami, warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach bezpieczeństwa. W końcu świat inwestycji, a już szczególnie świat kryptowalut, stanowi łakomy kąsek, w okresie koronawirusa, jedynie od stycznia do maja tego roku skradzionych zostało 1,4 mld dolarów (wg. CypherTrace – światowej organizacji zajmującej się bezpieczeństwem w cyber-świecie). Aby nie dołączyć do nieszczęsnego grona poszkodowanych, sprawdź kilka rzeczy:Po pierwsze, i chyba najważniejsze, sprawdź zabezpieczenia swojego komputera. Upewnij się, że korzystasz z dobrego i aktualnego systemu antywirusowego. Po drugie, nigdy nikomu nie podawaj swoich haseł dostępu. Nawet osobom podającym się za Twoich analityków, czy twierdzącym, że są pracownikami Lexatrade. Nigdy nie wiesz, czy ktoś nie próbuje włamać Ci się na konto. Po trzecie, nie informuj osób postronnych o swoich zyskach. Ktoś nieuczciwy może wykorzystać tą informację w niepożądany przez Ciebie sposób.Dodatkowo pamiętaj o tym, aby nigdy nie wchodzić w linki, które przesyłają Ci nieznajomi, albo które wyglądają podejrzanie. Nie instaluj żadnego oprogramowania, którego pochodzenia nie jesteś pewien: właśnie w taki sposób hackerzy infekują komputery wirusami!

Inwestycje oszustów w Lexatrade

Czy to możliwe, aby oszuści inwestowali w Lexatrade? Zapewne chcieliby, ale rozbudowany system zabezpieczeń skutecznie im to utrudnia. Powodem, dla którego oszuści chcieliby inwestować, jest między innymi chęć „prania brudnych pieniędzy”, czyli proceder mający na celu wprowadzenie do systemu nielegalnie zdobytych funduszy, po to, aby zdobyć legalne, opodatkowane zyski. Aby zapobiegać takim działaniom, europejskie prawo wymaga od firm pewnych zachowań zgodnie z polityką AML – przeciwdziałania handlu brudnymi pieniędzmi. Dla uczciwych inwestorów stanowi to zwyczajnie dodatkowe zabezpieczenie funduszy, a wydaje się być skutecznym sposobem na odstraszenie oszustów. Jeżeli sami chcielibyście wkroczyć w świat inwestycji, zapoznajcie się z dokumentami na stronie i przygotujcie kilka dokumentów (paszport, potwierdzenie adresu, karta bankowa). Życzymy udanych inwestycji!