Brexit Deal

Brexit 2020: Koniec gry

Brexit 2020: Koniec gryBrexit, który się rozpoczął, przypomina przedłużający się rząd rodzinny, w którym powiedziano zbyt wiele krzywdziącego; taki, który pozostawia wszystkich wyczerpanych i niepewnych swoich pierwotnych pozycji. Trzy lata później i bolesna saga trwa. W związku z tym, że obecnie między Wielką Brytanią a jej wyjściem z Unii Europejskiej odbywają się wybory parlamentarne, ostatnie wydarzenia, które doprowadziły nas tutaj, i to, co ma drugie wybory w cieniu Brexitu, oznacza to dla przyszłości Brexitu. Wielkiej brytanii?

Brexit przełożony na 2020 r.

W dniach 17-18 października brytyjski premier Boris Johnson i unijni urzędnicy wykreślili zmienioną ofertę brexitu na szczycie gospodarczym UE w Brukseli. Boris Johnson powrócił do Wielkiej Brytanii z zadaniem uzyskania tej nowej oferty przez Parlament. 22 maja nie był nikim. W październiku odbyło się głosowanie nad przekazaniem lub odrzuceniem zmienionego projektu ustawy o wystąpieniu z Unii Europejskiej. Minęło. Następnie odbyło się drugie głosowanie w sprawie ruchu rządowego programu" w celu przyspieszenia projektu ustawy, aby Wielka Brytania mogła wycofać umowę przed terminem 31 października. To drugie głosowanie zostało odrzucone.Z ofertą w ręku, ale nie wystarczająco dużo czasu, aby przesunąć parlament przed terminem brexitu, Boris Johnson próbował zwołać przedterminowe wybory. Jego pierwsza próba została zablokowana przez Parlament. 28 maja nie był nikim. W październiku UE zgodziła się rozszerzyć termin brexitu do 31. stycznia 2020 r. Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk napisał na Twitterze, że pozostała UE-27 zgodziła się przyznać Wielkiej Brytanii "flextension" do końca stycznia. 29 października deputowani zaakceptowali proponowaną datę wyborów 12 grudnia i rozpoczęła się kampania.

Wielka Brytania, Wybory, Zobowiązania polityczne

brexit 2020: koniec gryLabor ogłosił ambitny plan ponownej nacjonalizacji części British Telecom zleconej w celu zapewnienia bezpłatnego szybkiego dostępu szerokopasmowego dla wszystkich w Wielkiej Brytanii do 2030 roku. Konserwatyści obiecali 6000 nowych lekarzy dla National Health Service, a nawet mają ofertę na głosy centrystów z "głosowanie niebieski, go green" kampanii ekologicznej. Tymczasem Liberalni Demokraci obiecali wydać dodatkowe 35 miliardów funtów na NHS poprzez podniesienie podatków o grosz, a także zobowiązali się do wniesienia "100 miliardów do funduszu klimatycznego.Jest to być może typowe dla tego rodzaju kampanii nos długości przed, że można się spodziewać w okresie poprzedzającym wybory, ale z linii walki Brexit wyraźnie oznaczone, te drugorzędne kwestie będą ważne, wahania niektórych spornych miejsc. Według YouGov, pięć problemów kraju to Brexit, zdrowie, gospodarka, środowisko i mieszkalnictwo. Mimo to istnieje wyczuwalne poczucie, że bez względu na to, jak każda ze stron próbuje zmienić program, zmiany te są nadal podporządkowane wyjściu i mogą być zagrożone. Jest to wyraźnie widoczne na wakacjach i pozostają sojuszami, które tworzą.

Wybory w Wielkiej Brytanii: Wyniki wyjścia

Wraz z ogłoszeniem daty wyborów partie czołgają się, tworzą sojusze, które dzielą po obu stronach urlopu lub pozostają. W dniu 11 maja został 1 listopada Nigel Farage ogłosił, że jego partia nie zdobędzie żadnego z 317 mandatów, które Partia Konserwatywna zdobyła w ostatnich wyborach. Ponieważ obie strony są skuteczne po tym samym, natychmiastowe wyjście z UE- logika nakazuje, że wszelkie działania wykolei torysów większość grozi Boris Johnson do wdrożenia umowy wyjścia Wielkiej Brytanii z UE, która obecnie opuszcza stronę najlepszy zakład.Farage będzie jednak kandydował w około 300 innych miejscach, z Partii Pracy, Liberalnych Demokratów i Szkockiej Partii Narodowej. Co ciekawe, przed ogłoszeniem, ulubionym wynikiem wśród oddsmakers nie była partia bezwzględną większością. Odkąd Farage zrezygnował z terytorium torysów, pożądany wynik został teraz przełożony na konserwatywną większość. 2 maja nie był nikim. Grudzień, Wielka Brytania stawia na rynkach, które zwiększają szanse na wynik większości konserwatystów na około 66%.Sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, pozostań na boku. Liberalni Demokraci są skierowane do mniejszych partii, takich jak Partia Zielonych Plaid Cymru (walijskinacjonalistów) i centrowej Partii Odnowy. Lib-Dems nie może mieć nic wspólnego z pracą, jeśli lider, Jo Swinson, apeluje do wyborców Konserwatystów, aby pozostać. Szkocka Partia Narodowa, która technicznie pozostaje w obozie, ma swój własny program, jakim jest niepodległość Szkocji. Partia Pracy, być może ma najbardziej zniuansowane stanowisko. Nie można pozwolić, aby ryzykować alienacje elektoratu otwarcie na rzecz reszty, więc jest zobowiązany zarówno do negocjowania wyjścia, a także wprowadzenie tego, co umowa zabezpiecza wyborców w drugim referendum.Czy jest jednak dużo hałasu o nic? W niedawnym segmencie wiadomości Channel 4, politolog profesor John Curtice był stanowczy o tym, co jego zdaniem w tych wyborach jest naprawdę o. Po stwierdzeniu, że szanse Partii Pracy na zdobycie większości są w rzeczywistości zerowe, kontynuował, mówiąc: "To nie jest to, co te wybory będą, to są wybory, wybór między tym, kiedy Boris Johnson uzyska większość, czy nie".

Wybory parlamentarne w Wielkiej Brytanii Sondowanie Tracker

brexit 2020: koniec gryPogląd Curtice z pewnością koreluje z tym, co sugerują dane sondowania. W chwili pisania tego tekstu YouGov daje 45% szans na większość konserwatystów, 30% szans na zwycięstwo Partii Pracy, dając 15% szans na zdobycie większości przez LiberalnyCh Demokratów i 4% szans dla partii Brexit.Oczywiście, jeśli wszystko inne miałoby spowodować, większość konserwatystów spadnie dalej, to nie jest to nieznaczne sześćdziesiąt lub tak kwestionowane miejsca, które pozostają, sojusz miał nadzieję zakłócić, być może nawet ważniejsze.

Konsekwencje brexitu

W ostatnim przemówieniu Donald Tusk podzielił się swoimi osobistymi poglądami na temat perspektyw wyjścia Wielkiej Brytanii z UE po wystąpieniu Wielkiej Brytanii z UE. Z negocjacji teraz i piłkę mocno w brytyjskim sądzie, otworzył z oświadczeniem: "Chcę powiedzieć coś, czego nie odważyłbym się powiedzieć kilka miesięcy temu, kiedy mogę być zwolniony, ponieważ jesteś zbyt szczery." Nadal komentował kontyngent brexitu, twierdząc, że Wielka Brytania ponownie opuści UE na całym świecie, mówiąc, że można usłyszeć tęsknotę za imperium w swoim głosie. Jak powiedział, rzeczywistość jest "dokładnie odwrotna". "Tylko jako część Zjednoczonej Europy Wielka Brytania może odegrać globalną rolę".Dla nowej dyrektor zarządzającej MFW Kristalina Georgiewa, która niedawno zastąpiła Christine Lagarde, jest punkt, że najnowsze wydarzenia w historii Brexitu jest to, że umowa usuwa niepewność ze środowiska globalnego, który jest już bardzo wysoki Niepewności. Twierdzi ona, że brexit jest już wyceniony i że umowa i późniejsze właściwe rozwiązanie umowy byłyby prawdopodobnie pozytywne dla rynków światowych. Z drugiej strony, według wyliczeń MFW, wyjście Wielkiej Brytanii z UE bez porozumienia kosztuje Wielką Brytanię z 3,5 % do 5 % PKB, podczas gdy tylko UE kosztuje około 0,5%.Istnieje również możliwy scenariusz dzikiej karty, że w jakiś sposób kończy się zawieszony parlament, który kończy, drugie referendum w sprawie brexitu z powrotem na stole. Najmłodsi wyborcy 12 grudnia są na tyle starzy, że obserwowali, jak rozwija się cała klęska Brexitu, nie będąc w stanie nic z tym zrobić, i nie jest tajemnicą, że młodsza demografia ma tendencję do pozostania więcej i opuszczenia starszych.innym problemem, który chłopcy wydają się być nieproporcjonalne do jest redystrybucja gospodarcza, problem, który jest również ważnym miejscem w tych wyborach, jeśli nie ma pracy nic wspólnego z nim, i taki, który może stać się bardziej skomplikowane sprawy dla Konserwatywny. Czy wkrótce wprowadzimy termin Brexit do śmietnika historii, czy też będzie on nadal dominować na pierwszych stronach gazet przez cały 2020? Wygląda na to, że będziemy musieli obejrzeć ten trzeci akt rozwijać, zanim będziemy mogli dowiedzieć się, w taki czy inny sposób.Więcej o: HYCMHYCM to globalna marka Henyep Capital Markets (UK) Limited, HYCM (Europe) Ltd i HYCM Ltd, która prowadzi wszystkie osoby z siedzibą w Henyep Group, globalnej firmie założonej w 1977 roku w Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie.Ostrzeżenie o inwestycjach wysokiego ryzyka: Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i mają wysokie ryzyko szybkiej utraty pieniędzy, ze względu na efekt dźwigni. 67% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Należy zastanowić się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. Aby uzyskać więcej informacji, należy zapoznać się z HYCM, aby uzyskać ryzyko ujawnienia.Czas publikacji: 03 Gru 2019 08:48:33 +0000